logo-tekst

Sesje rodzinne w bieli – 6, 7 kwietnia

 

 

Sesje rodzinne w bieli – tylko teraz w super niskiej cenie.
Oferta limitowana, ważna do wyczerpania dostępnych miejsc podanych poniżej w kalendarzu.

 

Cena sesji:
piątek – 200 zł
sobota – 250 zł

 

Sesja obejmuje:
– 5 ujęć w formie cyfrowej. Zdjęcia będą wysłane na maila,
– do 30 minut fotografowania,
– 1 stylizacja rodzinna white.

 

Dodatkowe informacje:
 • Warunkiem rezerwacji terminu jest bezzwrotny zadatek w wysokości 50 zł. Pozostała kwota płatna w studio w dniu sesji.
 • Będzie możliwość dokupienia dodatkowych ujęć w cenie 40 zł za sztukę.
 • Sesje odbędą się w moim studio w Borkowie. Link do dokładnej lokalizacji – Borkowo, ul. Karlikowska 48
 • Sami wybierzecie najlepsze ujęcia z galerii do wyboru.
 • W studio mam kilkanaście białych sukienek, które mogę użyczyć mamom do zdjęć, natomiast dla reszty członków rodziny zapewniacie sami ubrania. Inspiracje dotyczące ubioru prześlę na maila.
 • W sesji mogą uczestniczyć dzieci powyżej 3 miesiąca życia.
 • Cena sesji obejmuje zdjęcia dla jednej rodziny – dzieci i rodziców, maksymalnie 5 osób.
 • Rezerwujemy terminy dostępne w kalendarzu, nie ma innych terminów w cenie promocyjnej poza dniami 6 i 7 kwietnia.
 • Galeria zdjęć do wyboru będzie dostarczona w ciągu dwóch tygodni od daty wykonania sesji. W galerii będą nieobrobione miniatury opatrzone logo fotografa. Galeria zdjęć będzie zawierała maksymalnie 20 zdjęć a ich ilość będzie zależała od ilości osób biorących udział w sesji oraz współpracy modeli na sesji.

Kontakt do mnie w razie pytań:
tel: 505 999 375
e-mail: fotografiabinkiewicz@gmail.com

Zapraszam do rezerwacji!

Regulamin i warunki sesji:

  1. Obrobione zdjęcia będą wysyłane w ciągu 2 tygodni od dnia dostarczenia listy z numerami wybranych zdjęć.
   Wybrane ujęcia, będą dostarczone za pomocą linka do chmury – Dropbox. Pierwszy folder będzie zawierał zdjęcia w pełnej rozdzielczości, gotowe do druku. Drugi folder będzie zawierał pliki opatrzone logo, przeznaczone do publikacji w internecie oraz wysyłania mailem.
  2. Retusz zdjęć obejmuje jedynie zmiany na skórze, które są nietrwałe i wynikają np. z chwilowych problemów skórnych, np. zadrapania, siniaki. Modyfikacje graficzne zdjęć dotyczą wyłącznie poprawy: koloru, jasności, balansu bieli, kontrastu fotografii. Wszelkie inne zmiany graficzne na życzenie klienta, wyceniane będą dodatkowo i indywidualnie.
  3. Fotograf zachowuje prawa autorskie do wszystkich fotografii i niniejszym przyznaje klientowi wyłącznie prawa do drukowania i publikacji w portalach społecznościowych zdjęć z logo fotografa. Klient nie może bez zgody fotografa w żadnych okolicznościach udostępniać żadnych zdjęć w celach zarobkowych, marketingowych lub komercyjnych.
  4. Fotografie dostarczone jako produkt finalny nie podlegają reklamacjom, zażaleniom ani innym roszczeniom tego typu wobec fotografa. Godząc się na udział w sesji zdjęciowej klient oświadcza, że zapoznał się z dorobkiem artystycznym fotografa i w pełni akceptuje formę i styl przez niego prezentowane. Fotograf gwarantuje wykonanie zdjęć w jakości porównywalnej do fotografii w portfolio i galeriach zdjęć fotografa.
  5. Fotograf zastrzega sobie wyłączne prawo do dokonywania jakichkolwiek przeróbek i modyfikacji zmieniających oryginalną postać zdjęć. Zabrania się jakiejkolwiek ingerencji w strukturę i treść fotografii łącznie z przetwarzaniem elektronicznym, kadrowaniem, zmianą kolorystyki, stosowaniem filtrów.
  6. W przypadku choroby, wypadków losowych, istnieje możliwość przeniesienia zadatku na poczet sesji w innym terminie ( jeśli termin będzie dostępny). W przypadku braku wolnego terminu na mini sesję, zadatek będzie przeniesiony bezterminowo na poczet innej dowolnej sesji z pakietów znajdujących się na stronie: www.magdalenabinkiewicz.pl
   Jeśli klient przekłada termin sesji więcej niż raz, zadatek przepada. Zadatek przepada również, gdy klient nie stawi się na sesję i nie poinformuje o tym lub nieobecność swoją zgłosi później niż 2 dni przed terminem sesji.

 

[dopbsp id=”3″ lang=”pl”]