logo-tekst

Mini Sesje Świąteczne 2017

Sesje świąteczne odbędą się w studio w Borkowie, koło Żukowa ( około 25 minut drogi od centrum Gdańska). Dokładna lokalizacja ze wskazówkami dojazdu będzie przesłana osobom dokonującym rezerwacji.

Efektem sesji będzie:

5 ujęć oraz kartka świąteczna z jednym z tych zdjęć w formie cyfrowej wysłane na maila,
dwie wyjątkowe stylizacje świąteczne, jedna tylko dla dzieci, druga dla rodziców z dziećmi,
czas sesji do 30 minut,

Dodatkowe informacje:

Cena sesji obejmuje: 5 zdjęć w pełnej rozdzielczości oraz 1 projekt kartki świątecznej w formacie cyfrowym. Wszystkie materiały zostaną dostarczone na maila.
Klient będzie miał możliwość wybrania najlepszych ujęć z galerii do wyboru.

Rodzice sami ubierają dzieci w stroje związane z tematyką świąteczną lub zimową. Inspiracje ubiorów będą przesłane na maila z początkiem listopada.

Warunkiem rezerwacji terminu jest bezzwrotny zadatek w wysokości 100 zł. Po opłaceniu zadatku, będzie przesłany zostanie e-mail z dodatkowymi informacjami.

W sesji mogą uczestniczyć dzieci powyżej 5 miesiąca życia.
Cena sesji obejmuje zdjęcia dla jednej rodziny – maksymalnie dwójki dzieci i dwojga rodziców.
W przypadku liczby rodzeństwa większej niż 2, udział każdego kolejnego dziecka to dodatkowa opłata – 50 zł.
Nie ma możliwości sesji łączonych np. dwie rodziny – kuzynostwo.
W sesji mogą uczestniczyć babcia z dziadkiem, udział każdej dodatkowej osoby – 50 zł.

Kontakt do mnie w razie pytań:
tel: 505 999 375
e-mail: fotografiabinkiewicz@gmail.com

 

Regulamin i warunki sesji świątecznych:

  1. Galeria zdjęć do wyboru będzie dostarczona w ciągu dwóch tygodni od daty wykonania sesji. W galerii będą nieobrobione miniatury opatrzone logo fotografa. Galeria zdjęć będzie zawierała od 10 – 30 zdjęć a ich ilość będzie zależała od ilości osób biorących udział w sesji oraz współpracy modeli na sesji.
   Będzie możliwość dokupienia dodatkowych ujęć w cenie 40 zł za sztukę.
  2. Obrobione zdjęcia będą wysyłane w połowie grudnia, w miarę możliwości wcześniej lecz nie później niż 15 grudnia. Termin otrzymania zdjęć jest zależny od tego w jakim czasie fotograf otrzyma wybrane numery ujęć. Minimalny czas oczekiwania na gotowe zdjęcia od momentu wysłania listy z numerami zdjęć to 7 dni.
   Wybrane ujęcia, będą dostarczone za pomocą linka do chmury – Dropbox. Pierwszy folder będzie zawierał zdjęcia w pełnej rozdzielczości, gotowe do druku. Drugi folder będzie zawierał pliki opatrzone logo, przeznaczone do publikacji w internecie oraz wysyłania mailem.
  3. Retusz zdjęć obejmuje jedynie zmiany na skórze, które są nietrwałe i wynikają np. z chwilowych problemów skórnych, np. zadrapania, siniaki.Modyfikacje graficzne zdjęć dotyczą wyłącznie poprawy: koloru, jasności, balansu bieli, kontrastu fotografii. Wszelkie inne zmiany graficzne na życzenie klienta, wyceniane będą dodatkowo i indywidualnie.
  4. Fotograf zachowuje prawa autorskie do wszystkich fotografii i niniejszym przyznaje klientowi wyłącznie prawa do drukowania i publikacji w portalach społecznościowych zdjęć z logo fotografa. Klient nie może bez zgody fotografa w żadnych okolicznościach udostępniać żadnych zdjęć w celach zarobkowych, marketingowych lub komercyjnych.
  5. Fotografie dostarczone jako produkt finalny nie podlegają reklamacjom, zażaleniom ani innym roszczeniom tego typu wobec fotografa. Godząc się na udział w sesji zdjęciowej klient oświadcza, że zapoznał się z dorobkiem artystycznym fotografa i w pełni akceptuje formę i styl przez niego prezentowane. Fotograf gwarantuje wykonanie zdjęć w jakości porównywalnej do fotografii w portfolio i galeriach zdjęć fotografa.
  6. Fotograf zastrzega sobie wyłączne prawo do dokonywania jakichkolwiek przeróbek i modyfikacji zmieniających oryginalną postać zdjęć. Zabrania się jakiejkolwiek ingerencji w strukturę i treść fotografii łącznie z przetwarzaniem elektronicznym, kadrowaniem, zmianą kolorystyki, stosowaniem filtrów.
  7. W przypadku choroby, wypadków losowych, istnieje możliwość przeniesienia zadatku na poczet sesji świątecznej w innym terminie ( jeśli termin będzie dostępny). W przypadku braku wolnego terminu na sesję świąteczną zadatek będzie przeniesiony bezterminowo na poczet innej dowolnej sesji z pakietów znajdujących się na stronie: www.magdalenabinkiewicz.pl
   Jeśli klient przekłada termin sesji więcej niż raz, zadatek przepada.Zadatek przepada również, gdy klient nie stawi się na sesję i nie poinformuje o tym lub nieobecność swoją zgłosi później niż 2 dni przed terminem sesji.

[dopbsp id=”1″ lang=”pl”]