logo-tekst

Sesja rodzinna na plaży. Sesja plenerowa Trójmiasto.

Są takie plaże w Trójmieście gdzie nie ma tłumu ludzi, nikt nikomu nie przeszkadza. Jest czysto, spokojnie i można się rozkoszować głośnym szumem wody. Piękne wydmy i cudowne kolory, to jest to, co sprawia, że powstają piękne kadry ale to nie wszystko… bo najważniejsze jest to, kto stoi przed obiektywem.

Tym razem chciałam Wam pokazać rodzinę, którą uwielbiam fotografować za ich piękne emocje, cudowne relacje, miłość i troskę. Najbardziej kocham w mojej pracy łapać chwile pełne uczuć i  nie ma nic piękniejszego, kiedy potraficie się otworzyć na sesji, dzięki temu powstają magiczne obrazy, warte wspomnień :)

Sesje plenerowe dają nam zdecydowanie więcej swobody, więc jeśli ktoś się wstydzi aparatu zachęcam do spotkania poza studiem.Continue reading

Huśtawkowe Mini Sesje z okazji Dnia Mamy.


Kochane mamy :)

Mam ogromną przyjemność zaprosić Was na pierwsze huśtawkowe mini sesje z okazji Dnia Matki.
Przygotowałam z tej okazji delikatną, kobiecą stylizację oraz wianki dla mamy i córki, które będziecie mogły użyć na sesji.

Dostępne terminy: 17 i 19 maj

Cena:

czwartek – 200 zł

sobota – 260 zł

Dodatkowe informacje:

 • Warunkiem rezerwacji terminu jest bezzwrotny zadatek w wysokości 50 zł. Pozostała kwota płatna w dniu sesji.
 • Będzie możliwość dokupienia dodatkowych ujęć w cenie 40 zł za sztukę.
 • Sami wybierzecie najlepsze ujęcia z galerii do wyboru.
 • Ciężarne mamy mogą skorzystać z moich sukni natomiast mamy z dziećmi przygotowują garderobę we własnym zakresie. Inspiracje ubioru dostępne pod linkiem: inspiracje ubioru
 • W sesji mogą uczestniczyć dzieci powyżej 4 miesiąca życia.
 • Cena sesji obejmuje zdjęcia dla jednej rodziny – mamy z 2 dzieci. W przypadku większej ilości dzieci, koszt wzrasta o 50 zł za każde dziecko.
 • Rezerwujemy terminy dostępne w kalendarzu poniżej. W razie pytań zapraszam do kontaktu poprzez: e-mail: fotografiabinkiewicz@gmail.com lub na FB: Magdalena Binkiewicz Fotografia. Nie ma innych terminów w cenie promocyjnej poza dniami 25 i 26 kwietnia, natomiast można się umawiać na indywidualne sesje huśtawkowe z cennika regularnego, dostępnego na stronie w zakładce oferta.
 • Galeria zdjęć do wyboru będzie dostarczona w ciągu dwóch tygodni od daty wykonania sesji. W galerii będą nieobrobione miniatury opatrzone logo fotografa. Galeria zdjęć będzie zawierała maksymalnie 15 zdjęć a ich ilość będzie zależała od ilości osób biorących udział w sesji oraz współpracy modeli na sesji.

Regulamin Mini Sesji:

 1. Obrobione zdjęcia będą wysyłane w ciągu 2 tygodni od dnia dostarczenia listy z numerami wybranych zdjęć.
  Wybrane ujęcia, będą dostarczone za pomocą linka do chmury – Dropbox. Pierwszy folder będzie zawierał zdjęcia w pełnej rozdzielczości, gotowe do druku. Drugi folder będzie zawierał pliki opatrzone logo, przeznaczone do publikacji w internecie oraz wysyłania mailem.
 2. Retusz zdjęć obejmuje jedynie zmiany na skórze, które są nietrwałe i wynikają np. z chwilowych problemów skórnych, np. zadrapania, siniaki. Modyfikacje graficzne zdjęć dotyczą wyłącznie poprawy: koloru, jasności, balansu bieli, kontrastu fotografii. Wszelkie inne zmiany graficzne na życzenie klienta, wyceniane będą dodatkowo i indywidualnie.
 3. Fotograf zachowuje prawa autorskie do wszystkich fotografii i niniejszym przyznaje klientowi wyłącznie prawa do drukowania i publikacji w portalach społecznościowych zdjęć z logo fotografa. Klient nie może bez zgody fotografa w żadnych okolicznościach udostępniać żadnych zdjęć w celach zarobkowych, marketingowych lub komercyjnych.
 4. Fotografie dostarczone jako produkt finalny nie podlegają reklamacjom, zażaleniom ani innym roszczeniom tego typu wobec fotografa. Godząc się na udział w sesji zdjęciowej klient oświadcza, że zapoznał się z dorobkiem artystycznym fotografa i w pełni akceptuje formę i styl przez niego prezentowane. Fotograf gwarantuje wykonanie zdjęć w jakości porównywalnej do fotografii w portfolio i galeriach zdjęć fotografa.
 5. Fotograf zastrzega sobie wyłączne prawo do dokonywania jakichkolwiek przeróbek i modyfikacji zmieniających oryginalną postać zdjęć. Zabrania się jakiejkolwiek ingerencji w strukturę i treść fotografii łącznie z przetwarzaniem elektronicznym, kadrowaniem, zmianą kolorystyki, stosowaniem filtrów.
 6. W przypadku choroby, wypadków losowych, istnieje możliwość przeniesienia zadatku na poczet sesji w innym terminie ( jeśli termin będzie dostępny). W przypadku braku wolnego terminu na mini sesję, zadatek będzie przeniesiony bezterminowo na poczet innej dowolnej sesji z pakietów znajdujących się na stronie: www.magdalenabinkiewicz.pl
  Jeśli klient przekłada termin sesji więcej niż raz, zadatek przepada. Zadatek przepada również, gdy klient nie stawi się na sesję i nie poinformuje o tym lub nieobecność swoją zgłosi później niż 2 dni przed terminem sesji.

Kontakt do mnie w razie pytań:
tel: 505 999 375
e-mail: fotografiabinkiewicz@gmail.com

Zapraszam do rezerwacji!

[dopbsp id=”5″ lang=”pl”]

Sesja noworodkowa – za kulisami

Ojej, jak mnie tu dawno nie było! Spojrzałam na datę ostatniego wpisu i się przeraziłam.

Przyznaję, że zaniedbałam ostatnio bloga ale to dlatego, że tak dużo się wciąż dzieje w moim życiu. Od kiedy nasza rodzina się powiększyła kolejny raz, mam wrażenie że doba się skróciła o co najmniej połowę.

Mam nadzieję, że kiedy moja najmłodsza gwiazda pójdzie do przedszkola, co już nastąpi całkiem niedługo, będę miała więcej czasu np. na takie rzeczy jak regularne pisanie bloga.

Kochani moi, ostatnio miałam okazję prowadzić warsztaty noworodkowe pod Warszawą w studio mojej serdeczniej koleżanki fotografki. Mieliśmy dwójkę cudownych modeli: Kubusia i Zuzię.

Nasza gospodyni – Wiola ma świetne oko do reportaży i poprosiłam ją o wykonanie sesji “od kuchni” za co jestem ogromnie wdzięczna, bo dzięki niej mam super pamiątkę :) Chciałam Wam dziś pokazać jak wygląda taka sesja z innej perspektywy. Zobaczcie jak pracuję z noworodkami na sesji :)

sesja noworodkowa

sesja noworodkowa trojmiasto

sesje noworodkowe Gdansk Continue reading