logo-tekst

O sesji Noworodkowej

Sesje noworodkowe wykonuję do drugiego tygodnia życia dziecka. Jest to czas, kiedy maleństwo przesypia większość czasu i można je łatwo ułożyć w słodkie, śpioszkowe pozy. Później dziecko się zmienia, staje się bardziej czujne, trudniej zapada w głęboki sen i łatwiej się wybudza.

Dlatego termin sesji najlepiej zarezerwować jeszcze przed porodem a po przyjściu na świat maleństwa dokładnie określić dzień.
Czas potrzebny na wykonanie zdjęć to czasami 3 – 4 godziny. Przebieg sesji jest zależny od dziecka i jego potrzeb. Będzie czas na karmienie, ukołysanie i przewinięcie.

Pomieszczenie, w którym odbywa się sesja jest wcześniej odpowiednio ogrzane, ponieważ do wielu ujęć maleństwo pozuje na golaska.

Posiadam różnorodne rekwizyty takie jak: tła, robione ręcznie czapeczki, opaski, ubranka, kocyki, skrzyneczki i inne akcesoria, które tworzą razem piękne kompozycje na fotografiach. Do każdej sesji przygotowuję indywidualną stylizację, którą zawsze dopasowuję odpowiednio do urody i płci dziecka. Na moich zdjęciach lubię harmonię, zawsze wkładam wiele serca, żeby stworzyć piękną kompozycję. Przed każdą sesją w  mojej głowie tworzę scenerię: dobieram kolory, dodatki, materiały. Wszystko musi ze sobą współgrać, dbam o każdy detal.

Ponieważ wkładam wszelkie starania, aby każdy klient dostał zdjęcia na poziomie mojego portfolio, sama dobieram dodatki i ich kolory. Jeśli ktoś z Was ma jakieś specjalne życzenia, zależy Wam szczególnie na jakichś barwach, rekwizytach, czy określonych pozach, wówczas proszę o taką informację w chwili umawiania się na sesję :)

Jeśli wciąż zastanawiacie się nad wyborem fotografa noworodkowego, zapraszam do przeczytania wpisu na blogu: http://magdalenabinkiewicz.pl/blog/wybor-fotografa-noworodkowego/