logo-tekst

Sesja noworodkowa – za kulisami

Ojej, jak mnie tu dawno nie było! Spojrzałam na datę ostatniego wpisu i się przeraziłam.

Przyznaję, że zaniedbałam ostatnio bloga ale to dlatego, że tak dużo się wciąż dzieje w moim życiu. Od kiedy nasza rodzina się powiększyła kolejny raz, mam wrażenie że doba się skróciła o co najmniej połowę.

Mam nadzieję, że kiedy moja najmłodsza gwiazda pójdzie do przedszkola, co już nastąpi całkiem niedługo, będę miała więcej czasu np. na takie rzeczy jak regularne pisanie bloga.

Kochani moi, ostatnio miałam okazję prowadzić warsztaty noworodkowe pod Warszawą w studio mojej serdeczniej koleżanki fotografki. Mieliśmy dwójkę cudownych modeli: Kubusia i Zuzię.

Nasza gospodyni – Wiola ma świetne oko do reportaży i poprosiłam ją o wykonanie sesji „od kuchni” za co jestem ogromnie wdzięczna, bo dzięki niej mam super pamiątkę :) Chciałam Wam dziś pokazać jak wygląda taka sesja z innej perspektywy. Zobaczcie jak pracuję z noworodkami na sesji :)

sesja noworodkowa

sesja noworodkowa trojmiasto

sesje noworodkowe Gdansk Continue reading

Sesja noworodkowa Zuzi

Jakiś czas temu odwiedziła mnie prześliczna dziewczynka o imieniu Zuzia. W dniu sesji miała 4 tygodnie a pomimo to spała cudownie jak mało, który noworodek :)

W efekcie naszego spotkania powstały takie kadry :)

Continue reading

Recenzja fotoobrazu firmy saal-digital

Niedawno miałam okazję przetestować fotoobraz od firmy Saal – Digital. Postaram się opisać zwięźle i na temat w kilku zdaniach jakie są moje wrażenia.

Zamówiłam fotoobraz, który docelowo ma zdobić ściany mojego studia. Wybrałam zdjęcie, które było dość zróżnicowane kolorystycznie oraz miało głębię, aby sprawdzić jak firma Saal – Digital poradzi sobie przede wszystkim z odwzorowaniem kolorów. Jest to zdjęcie z pleneru letniego, a na nim moja kilkudniowa córeczka :)

Zdecydowałam się na duży format 50 x 75 cm, ponieważ uważam, że fotoobrazy są po to, by robiły wrażenie rozmiarem :)

Program do zamawiania na stronie www.saal-digital.pl jest bardzo intuicyjny i łatwy w obsłudze.

Czas realizacji – błyskawiczny, dostawa kurierem z Niemiec po kilku dniach, naprawdę ekspres ;)

Produkt wygląda bardzo dobrze, bardzo mi się podoba, że rama nie jest za gruba, bo tylko 2 cm, nie lubię kiedy spora część zdjęcia ucieka na zakładkę po bokach.

Płótno wygląda profesjonalnie, jakość wykonania jest wysoka, obraz jest lekki i łatwo się go zawiesza na ścianie.

Jest jednak jedno dla mnie bardzo znaczące „ale” – kolory, kontrast i ostrość :( Jak dla mnie niestety na nie. Fotoobraz stracił głębię i kontrast a ostrość mogłaby być lepsza.

Obraz kosztuje 278 zł plus koszty wysyłki i gdyby odzwierciedlenie kolorów, ostrość i głębia byłyby lepsze, produkt byłby jak najbardziej wart swojej ceny.

Opinia miała być szczera, co mnie cieszy, bo ze mnie szczera osoba jest i napisałam to co czuję i widzę.

Dziękuję firmie saal – digital za możliwość skorzystania z testu fotoobrazu. Pozdrawiam!

Poniżej kilka zdjęć produktu a na końcu zdjęcie cyfrowe – oryginał.

Continue reading